Toto prostředí Vás uchvátí vůní soli, mořské pěny a jódu, které jsou postupně překonány vůní cukru a koření, jak se blížíte k útesu a šumivé pláži. Parfém skořice, kurkuma a muškátový oříšek, je přepravován mořským vánkem. Závan těchto vůní se nese z jednoho konce tohoto ostrova na druhý, přes tropické lesy, zelené svahy Mount Saint Catherine. Tu a tam jsou řady kokosových palem, seřazených na bohaté vulkanické půdě tohoto Karibikského ostrůvku.

Na ostrov Vás dopraví malá loď která pomalu driftuje do zátoky přes mělké, křišťálově čisté vody, kde je moho barev v podobě exotických ryb. Za pouhých pět minut, loď dosáhne neposkvrněných břehů ostrova, fascinující rozlohy podél tyrkysové laguny, kde se setkávají vody Atlantiku a Karibského moře. Jedná se o zcela soukromý ostrov, kde je plavecký bazén, fitness, hry, kulečník a další místa určená pro volný čas a zábavu jsou maskovány mezi palmami a tropickými rostlinami.

Villa Aïssé leží na okraji ostrova, je jako knížecí rezidence která se zvedá z písku. Jedná se o odvážný architektonický projekt, ve kterém se zobrazuje panovačná linie francouzského klasicismu, která je vyrovnána s elegantními křivkami v balijském stylu. Od přízemí do velkého rotundy, jsou umístěná umělecká díla, busty, sochy a bronzová díla která zdobí obrovské mezery a přispívají k ušlechtilému, rafinovanému a estetickému nábytku.

Vysoká okna apartmá odhalí nádherné zahrady, ze kterých můžete sledovat klidné vlny oceánu.

Po soumraku, se objeví nekonečné nebe kde v těchto tropických šířkách můžete sledovat tisíce hvězd.