Dior uvádí na trh nový Dior Addict Ultra-Gloss – první rtěnku s jádrem hydra-gelu. Tváří kampaně je americká herečka Jennifer Lawrence.

Před objektivem, Jennifer Lawrence hraje s jejími charakteristickými vlastnostmi. Herečka skvěle ztělesňuje nový lesk a ducha Dior Addict: “Shine Don’t Be shy!”.

Courtesy of Dior

Nová rtěnka dodává rtům přirozený objemový efekt, svěží barvy a intenzivní lesk. Nový lesk je k dispozici v 18 barvách a třech texturách: duhové, třpytivé nebo lakované. Jejich jména, flitry, So Real, Diorama nebo Hvězdný jsou půjčil si od módní kultury Dior.

UltraDior vděčí za svůj futuristický vzhled kolekci Dior příslušenství, které nese jeho jméno a kombinuje červenou grenadinu do šumivého vzhleu. Plné perlové částice, zachycují světlo a šíří jej po celém povrchu rtů. Odkaz na Dior výletní kolekci, je růžový ibišek, který odráží světlo čisté vody. 

K dokončení vzhledu, jsou také nové laky na nehty s nádechem perleťové, tak aby ladili s rtěnkou a leskem.

Jennifer Lawrence vyhrála Zlatý glóbus za její výkon ve filmu Joy a je kouzelnou tváří v nové kampani. “Jennifer má silnou osobnost, je přirozená a spontánní dívka, která miluje make-up a dokáže ho měnit podle nálady,” říká Peter Philips.